BEJCE vesting

Bejce do drewna nadają meblom i podłogom z surowego drewna pożądaną barwę. W zależności od wybranego rodzaju bejcy (ługowa, P, NC, Gideon, woskowa), dostępny jest szeroki wachlarz efektów ich oddziaływania. Powierzchnie wykończone bejcą należy zabezpieczyć olejem, woskiem  lub lakierem Vesting.

Właściwości

Zastosowanie

Bejce dostępne w ofercie Vesting:

Bejca ługowa

Skomponowana na bazie wody bejca ługowa jest specjalistyczną bejcą postarzającą. Ponieważ produkt wchodzi w reakcję z kwasem taninowym drewna, uzyskane efekty z powodzeniem naśladują wygląd drewna eksploatowanego przez wiele lat.

bejca woskowa

Bejca Woskowa jest płynnym woskiem pszczelim rozpuszczonym w wodzie. Po naniesieniu, wyschnięciu i wypolerowaniu daje piękny połysk. Preparat często stosowany i sprawdzony w renowacji antyków.
Uwaga! Nie istnieje możliwość lakierowania powierzchni wykończonej bejcą woskową.

Kolor Dębu

Kolor Dębu jest produktem przywracającym starym meblom oryginalny wygląd. Bejca ta jest produktem opartym na bazie barwników wodorozcieńczalnych. Umożliwia również niwelowanie drobnych zarysowań i uszkodzeń.

Bejca NC

Bejca NC jest produktem na bazie nitrocelulozy. Bejca ta może być stosowana jedynie przez firmy posiadające profesjonalną lakiernię.
Produkt jest nośnikiem koloru. Bejca NC zawsze wymaga wykończenia woskiem, lakierem lub olejem.

potrzebujesz porady lub chcesz dowiedzieć się więcej? skontaktuj się z nami!