technologia led

twardy olej woskowy led

Twardy olej woskowy LED firmy Vesting jest wysokiej jakości olejem wykończeniowym o unikalnych właściwościach. Olej jest wyspecjalizowaną mieszanką olejów, wosków i żywic. Twardy olej woskowy jest pierwszym produktem na świecie, który jest utwardzany i wysycha pod wpływem światła LED. Wykończona nim powierzchnia jest w pełni wytrzymała bezpośrednio po zabiegu. 

Praca z Twardym olejem woskowym LED

Używanie Twardego Oleju Woskowego LED firmy Vesting zapewnia doskonałe rezultaty. Wpływ na środowisko naturalne jest minimalny, przy jednoczesnej oszczędności kosztów. Technologia LED wymaga 60% mniejszych nakładów energii elektrycznej , niż w przypadku tradycyjnych lamp UV. Drogie systemy wentylacyjne są zbędne, ponieważ nie wydziela się szkodliwy ozon. Ponadto, lampy LED wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością, przy czym niemalże nie emitują ciepła, co daje wiele korzyści produkcyjnych. Twardy Olej Woskowy LED Vesting zapewnia w produkcji duże oszczędności oraz jest bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania

W wyniku bliskiej współpracy firm SMELT i TRIVEC powstał profesjonalny sprzęt zarówno do wykończeń dla branży podłogowej, stolarskiej, jak i do montażu podłóg na miejscu. Opracowana została także specjalna lampa LED dla przemysłu meblarskiego i firm specjalizujących się w produkcji schodów. Optymalne rezultaty zastosowania Twardego Oleju Woskowego LED są zagwarantowane wyłącznie przy wykorzystaniu tego sprzętu. 

Dostępne kolory olejów LED

Potrzebujesz porady lub chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!