produkty plenerowe vesting

Życie na świeżym powietrzu odgrywa coraz większą rolę w naszym społeczeństwie. Dlatego Vesting opracował szereg produktów do zastosowania na zewnątrz. Oparte one są na bazie olejów roślinnych, czasami zmodyfikowanych, które dzięki temu dają efekt impregnacji oraz dobrej ochrony drewna.

Na jakość produktów do zastosowania na zewnątrz wpływa duża zawartość substancji stałych: w niektórych produktach brak jest rozpuszczalnika, w innych jest go niewiele. Stosuje się do drewna na elewacjach, tarasach, mebli ogrodowych oraz niektórych podłoży kamiennych.

Właściwości

Zastosowanie

Dostępne produkty do stosowania na zewnątrz w ofercie Vesting:

Wosk Vestol

Wosk Vestol jest woskiem mineralnym rozpuszczonym w oleju roślinnym. Doskonały produkt do pielęgnacji i zabezpieczenia mebli ogrodowych.
Dostępny w wersji bezbarwnej oraz w różnych kolorach. Wysoka zawartość substancji stałych. Najlepsze efekty osiągniemy pielęgnując meble dwa razy w ciągu roku.

Vestolleum

Produkt na bazie oleju, który ma zastosowanie przy pielęgnacji zewnętrznych powierzchni drewnianych. Vestolleum dobrze chroni drewno przed wilgocią, zabrudzeniem oraz czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu, że produkt jest na bazie oleju łatwo go nanosić wałkiem lub pędzlem. Dostępny w różnym stopniu pokrycia kolorem.

Środek czystości Vestol

Środek Czystości Vestol jest silnie skoncentrowanym środkiem czyszczącym, wzmocnionym alkoholem, stosowanym do regularnego i gruntownego czyszczenia drewnianych mebli ogrodowych.

Olej do mebli

Olej Konserwacyjny do różnego rodzaju mebli zewnętrznych, w tym drewna tekowego. Przeznaczony do drewna nielakierowanego. Produkt ten jest skomponowany na bazie olejów roślinnych.

potrzebujesz porady lub chcesz dowiedzieć się więcej? skontaktuj się z nami!